Пріоритети розвитку національної економіки України: стратегія і перспективи

DSC_398028 вересня 2015 на базі навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти  УДПУ імені Павла Тичини відбулася V Міжнародна науково-практична конференція  «Пріоритети розвитку національної економіки України: стратегія і перспективи». Організаторами конференції виступили: Науково-дослідна лабораторія проблем розвитку нових інтегрованих структур, Науково-дослідна лабораторія з проблем державних фінансів України, а також кафедра маркетингу та управління бізнесом.

Під час роботи конференції обговорювалися результати наукових досліджень щодо стратегічних напрямків економічного та соціального розвитку України, розглядалися фактори інноваційного зростання в умовах ринкової економіки.DSC_3971

Роботу конференції було організовано у форматі пленарного засідання та 6 секцій за такими напрямками:

1. Інтелектуалізація економіки як фактор її інноваційного зростання.
  2. Фінансовий сектор України в системі забезпечення інноваційного економічного зростання.
  3. Пріоритетні напрями ринкових перетворень: економічний та соціальний контекст.
  4. Стратегія соціально-економічного розвитку сільських територій.
  5. Стратегічні напрямки маркетингової діяльності в умовах ринкової економіки.
  6. Ефективний і якісний менеджмент як один із пріоритетів розвитку національної економіки.

З вітальним словом виступила проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Сокирська Владилена Володимирівна. Запрошені науковці та практики поділилися своїми наробками і досвідом у сфері економічних досліджень. У конференції активну участь прийняли викладачі, аспіранти, магістранти та студенти.

Напрацювання конференції в авторській редакції будуть видані у збірнику матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції  «Пріоритети розвитку національної економіки України: стратегія і перспективи».