Школа української мови та культури

БезымянныйУ 2014 році розпочинають свою роботу двотижневі інтенсивні курси української мови та культури, які будуть проводитися: з 14 по 25 квітня та з 12 по 23 травня 2014 року. Курси відповідають вимогам ALTE (Association of Language Testers in Europe / Асоціація мовного тестування у Європі) і мають комунікативне спрямування. У них поєднано вивчення мови з унікальними українськими весняними традиціями: писанням писанок, гаївками та веснянками.

Протягом цих курсів у Вас буде можливість відвідати найцікавіші місця у Львові (Національну галерею мистецтв, Оперний театр, давню гору Високий замок, музей під відкритим небом «Шевченківський гай») та в усій Україні.

Викладачі української мови мають великий досвід у навчанні іноземців та носіїв мови в найкращих університетах України та за кордоном. Навчальну програму Школи апробовано протягом декількох років, тому вона ефективна та проста для студентів. Програма розвиває навички усного та письмового

мовлення, читання та аудіювання.

Ціна за 2-тижневий інтенсивний курс української мови та культури становить 270 євро. Вона покриває:

• навчальний процес і навчальні матеріали;

• роздаткові матеріали і сертифікат;

• ознайомчу екскурсію по Львову;

• папку з найнеобхіднішим (карта Львова, корисна інформація, програма, блокнот, ручка та ін.);

• перерви на каву.

Термін подання анкет – 2 тижні до початку кожного курсу. Кількість студентів обмежена. Якщо Ви бажаєте взяти участь у мовних курсах, заповніть анкету на сайті http://learn-ukrainian.org.ua/en/apply-now/ і надішліть її на адресу: learn.ukrainian@gmail.com.