Співпраця університету з німецькою службою академічних обмінів

_DSC144030 жовтня вже вдруге наш університет відвідав лектор DAAD (німецької служби академічних обмінів) Аня Ланґе, зустріч з якою була організована на факультеті іноземних мов за підтримки кафедри теорії та практики іноземних мов та відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва.

Відповідно до програми візиту захід розпочався з презентації  програм німецької служби академічних обмінів. А. Ланге детально висвітлила сутність мобільностей та вимоги, приємно здивувавши присутніх гарним володінням українською мовою. Після цього студенти та викладачі мали змогу прийняти участь у майстер-класі з укладання пакету документів для участі у означених програмах. Особлива увага була приділена структурі та змісту мотиваційного листа. Цей захід проводився паралельно і англійською, і німецькою мовами. Заключним етапом зустрічі став круглий стіл на тему «Соціокультурні реалії Німеччини та України: компаративний аспект», на якому піднімалися гострі питання сучасного інформаційного суспільства, проблеми молоді, біженців та іммігрантів.

_DSC1435

Уцілому, ця зустріч не лише розширила горизонти та світосприйняття університетської громади, а й дала змогу поспілкуватися з носієм німецької мови, задуматись над змістом освіти.

Маємо надію на подальше розширення співпраці із DAAD.

_DSC1403

Ольга Сушкевич,