9aOThVv0jTs25 вересня 2015 р., в річищі урочистих заходів, присвячених святкуванню 10-ї річниці від створення історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відбулась Всеукраїнська наукова конференція «Суспільні науки на початку ХХІ століття: Історичний дискурс та сучасний контекст».

На пленарному засіданні до слухачів та учасників конференції з вітальним словом звернулась проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва кандидат історичних наук, професор кафедри загальної історії Сокирська В.В.

Великий інтерес у слухачів викликали доповіді Священко З.В., Кривошеї І.І., Балановського Я.М. Науковці дійсно озвучили перед аудиторією важливі питання суспільствознавчих наук.

По завершенню офіційної частини конференції працювали секційні засідання. Кожен бажаючий міг знайти себе у висвітлені актуальних питань з історії, спеціальних історичних дисциплін, політології, соціології, філософії, культурного поступу, методики навчання суспільних дисциплін.

43eWu4lfSi4