Тренінг: Фінансування навчання та стажування в ЄС

Проект орієнтований на активних молодих людей, що мають бажання поєднати активний гірський відпочинок в комфортабельному готельному комплексі «Скеля», що знаходиться у самому серці Карпат, з інтенсивним тренінгом, що дозволить здобути знання та нові навички, які сприятимуть розширенню можливостей для навчання та стажування за кордоном.

Навчальна програма включає наступні модулі:

«Фінансування навчання та професійних стажувань за кордоном: фонди ЄС; процедура аплікації»;

«Очікування грантодавців від кандидатів: як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів; успішна співбесіда»;

Позакласна прогама:

екскурсії перлиною західної Украни, м. Львів;

ітеграційний вечір у Карпатах біля ватри;

підняття на гору Захар Беркут та фотосесія в осінніх Карпатах.

можливість скористатися сауною та більярдним залом, зіграти у пейнтбол (оплачується додатково).

Цільова аудиторія:

студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України, зацікавлені у навчанні, проведенні наукових досліджень, стажуванні в Європі.

Терміни:

Останній термін реєстрації для участі у проекті: 10 жовтня 2015 р.

Оргвнесок : 1400 грн.

Організатори забезпечують:

1. методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали;

2. трансфер від вокзалу смт. Славське до готельного комплексу і у зворотню сторону.

2. проживання у 2, 3 та 4-місних номерах (санвузол (душ, туалет, умивальник) в кімнаті) – 2 ночі;

4. екскурсійну програму м. Львів;

5. сертифікат, що засвідчує участь у проекті;

6. Харчування: сніданки та вечері (є можливість користуватися кухнею, плитою, холодильником та мікрохвльвою пічкою)

Організатор: ЛМГО «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» (ІМАНС) є неурядовою та некомерційною організацією, створеною на засадах добровільності, гуманності та гласності.

З 2012 рокуІМАНСпровівбільше 25 освітніх заходів для науковців, державних службовців та представників громадської сфери спільно із такими організаціями як Представництво Делегації Європейської Комісії в Україні, Організація з Безпеки та Співробітництва в Європі, Вишиградський фонд, Варшавський університет, Центально-Європейський Університету Будапешті, Американський куточок Університету Корвіна та ін.

Контактна інформація:e-mail: www.imans.eu

info@imans.eu, тел.: +38 063 7886291 – к.ю.н. Яновська Інна (Україна)

Реєстрація на участь за посиланням: https://docs.google.com