Участь університету у створенні всеукраїнської асоціації наукової періодики

pictureУманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини підтримав ідею створення Всеукраїнської Асоціації наукової періодики. 5 червня 2015 року на базі Одеської національної академії харчових технологій пройшла координаційна рада, в якій взяли участь незалежні видавці наукової періодики, представники вищих навчальних закладів України, в тому числі нашого університету – завідувач редакційного відділу УДПУ к.п.н., доцент Людмила Загоруйко та голова Ради молодих науковців УДПУ к.е.н., доцент Максим Слатвінський.

Учасники ради обговорили концепцію створення єдиної асоціації для захисту спільних інтересів видавництв наукової періодики. Також були підняті проблеми індексування та реферування наукових видань України, підвищення рівня наукових видань до міжнародних стандартів, підвищення рівня цитування тощо.

В ході наради було прийняте рішення про організацію робочої групи зі створення Асоціації та проведення установчих зборів, а також подальшу співпрацю засновників та членів Всеукраїнської Асоціації наукової періодики.