Участь науковців у спільній навчальній програмі з управлінцями в галузі IT

Businessman and business sketchДо Міністерства освіти і науки звернувся Український Католицький Університет з пропозицією щодо участі науковців у спільній навчальній програмі з управлінцями в галузі IT, яка відбудеться 21 жовтня 2016 року на базі Українського Католицького Університету (м. Львів, вул. І. Свєнціцького, 17).

Програма передбачає симуляції (тренування) – переговори між науковцем, в якого є наукова розробка, готова до комерціалізації, з потенційними бізнес-партнерами/інвесторами на предмет: оцінювання бізнесового потенціалу наукової розробки; захист інтелектуальної власності вченого; розподіл зон відповідальності в майбутньому бізнесі; розподіл часток в майбутньому бізнесі; план дій по створенню спільного бізнесу на основі наукової розробки.

У разі заінтересованості, просимо до 5 жовтня 2016 року надати кандидатури науковців, які мають розробки здатні вирішити існуючі чи майбутні проблеми певної категорії людей чи організацій (основні напрямки застосування розробок: медицина, біотехнологїї, енергетична та транспортна галузі, сільське господарство, переробка сміття, аерокосмічний напрямок, військова справа, цивільна безпека, промислове виробництво, торгівля, банківська справа тощо), технологію, готову до комерціалізації, яку можна впровадити в продукт чи рішення; перебувають в активному пошуку бізнесових партнерів та/або інвесторів; мають комунікативні навички, відкриті до переговорів, відповідальні (здатні дотримуватися встановлених домовленостей); говорять англійською мовою (бажано).

Інформуємо, що Український Католицький Університет готовий оплатити квитки на потяг (купе) до Львова та в зворотньому напрямку (повернення в день прибуття).

За додатковою інформацією, звертатись до менеджера програми Анастасії Маркуц 067 215 4848, amarkuts@lvbs.com.ua.