Відбулась Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА І НАУКА: ТРАДИЦІЇ, РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ»

cvs_crm_home10-11 жовтня 2013 р. в Уманському державному педагогічному університет імені Павла Тичини на базі кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі, кафедри теорії початкового навчання, лабораторії «Проблеми сільської початкової школи», Науково-методичного центру інноваційних освітніх технологій відбулась Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА І НАУКА: ТРАДИЦІЇ, РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ».
Робота конференції велась за такими напрямками:
Історичні аспекти становлення та розвитку педагогічної освіти і науки.
Світові тенденції організації професійної підготовки педагогічних кадрів у вищій школі.
Інноваційні напрямки розвитку педагогічної науки в освітньому середовищі
Психолого-педагогічні аспекти ефективного застосування сучасних методів навчання.
Організація навчального процесу у сільській школі.
Тренінги у системі підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.
В конференції взяли участь учасники з різних міст України: Тернополя, Черкас, Бердянська, Могилів-Подільського, Мелітополя, Мукачева, Хмельницького, Чернівців, Херсона, Рівного, Львова. Активно і плідно також попрацювали викладачі Уманського державного педагогічного університету. Матеріали конференції можна використовувати у навчальному процесі при підготовці фахівців для початкової школи.