Відбувся семінар для аспірантів Канівського гуманітарного інституту

_DSC656528 жовтня 2014 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся семінар «Підготовка дисертаційного дослідження: етапи, зміст роботи, звітність».

На семінар були запрошені аспіранти першого року навчання Канівського гуманітарного інституту та їхні наукові керівники.

У роботі семінару взяли участь:

– проректор з науково-педагогічної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор Кочубей Тетяна Дмитрівна;

– доктор педагогічних наук, професор Коляда Наталія Миколаївна;

-завідувач редакційного відділу, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Загоруйко Людмила Олексіївна.

Аспіранти представили звіт за перший рік навчання в аспірантурі на заочному відділенні. Ці звіти вирізнялися участю у великій кількості конференцій та написанням тез і статей.

_DSC6566Присутні аспіранти дізналися про особливості та вимоги до навчання в аспірантурі від завідувача відділом аспірантури і докторантури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Чирви Галини Миколаївни.

Сподіваємося, що започаткований досвід проведення таких семінарів допоможе аспірантам у написанні дисертаційних досліджень.