Відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Економіка туризму: теорія та практика»

фото 1

26 вересня 2013 року кафедра туризму та готельно-ресторанної справи провела Всеукраїнський науково-методичний семінар на тему «Економіка туризму: теорія та практика».
Головною метою науково-методичного семінару є дослідження ключових питань розвитку економіки туризму її форм та видів.
Гості, які були присутні на семінарі та студенти мали можливість ознайомитися та обговорити нагальні питання розвитку туристичної індустрії в Україні та у світі.
Актуальними питаннями обговорення на науково-методичному семінарі були виступи провідних фахівців у галузі туризму:
фото 3Колісніченко П.Т. – директора Уманського туристичного бюро
«Пан Коцький» та Нежурбіди О.О. – директора туристичного підприємства «Соната».
З гарними доповідями виступили викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з тематики міжнародного туризму та розвитку готельного господарства.
Активну участь у семінарі прийняли студенти І-ІІІ курсу напряму підготовки Туризм. Кожна доповідь була сформована логічно із застосуванням сучасних інформаційних технологій та мультимедійного обладнання.

КатегоріїБез категорії