Відкриття Тижня Туркменістану на факультеті професійної та технологічної освіти

image17 листопада 2016 року відбулось офіційне відкриття Тижня Туркменістану на факультеті професійної та технологічної освіти, присвячене 25-тій річниці незалежності Туркменістану.

Ведучими на святі були Писарська Інна та Ахмедов Джора.

image2На початку церемонії прозвучав гімн Туркменістану.

image3З вітальним словом до аудиторії звернулась заступник декана факультету Кравченко Леся Василівна, яка побажала іноземним студентам міцного здоров’я, щастя, успіхів у навчанні, мира, взаєморозуміння.

image4Далі студенти переглянули цікавий відеофільм про досягнення Туркменістану за роки незалежності. В цій країні успішно втілюються в життя масштабні програми, реалізуються безпрецедентні соціально-економічні проекти, досягнуті вражаючі успіхи в соціальній сфері. Широкого розмаху в країні набуло будівництво нових міст і сіл, сучасних дитячих оздоровчо-розважальних центрів, шкіл, лікарень, стадіонів, музеїв, палаців культури, автомагістралей і залізниць, великих мостів, заводів і фабрик, житлових масивів, міжнародних газотранспортних артерій та інших значущих об’єктів.

На святі прозвучали вірші про любов до Туркменістану у виконанні студентів Ахмедова Джори і Худайкуловой Айджан.

image5Шукуров Тахір виконав пісню «Мій прекрасний Туркменістан».

image6Наприкінці урочистостей, з вітаннями до дня незалежності Туркменістану, від імені студентів факультету професійної та технологічної освіти прозвучала пісня у виконанні Костів Соломії.