Результати конкурсу «Кращий студент-науковець УДПУ імені Павла Тичини»

З 1 квітня по 30 квітня 2021 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини в рамках Всеукраїнського фестивалю науки проходив щорічний конкурс на звання «Кращий студент-науковець УДПУ імені Павла Тичини».

Конкурс проходив у два етапи:
І етап передбачав визначення переможця, який за результатами наукової діяльності отримав найбільшу рейтингову оцінку на факультетах/інституті.
ІІ етап – визначення претендента на звання «Кращий студент-науковець УДПУ імені Павла Тичини» серед переможців І етапу Конкурсу, проведеного на факультетах/інституті (на основі рейтингових показників наукових досягнень студентів-учасників).

За результатами ІІ етапу Конкурсу перемогу здобули:
I місце – Сич Марія, магістрантка факультету початкової освіти.
II місце – Бровко Наталія, студентка ІV курсу Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.
III місце – Яшин Владислав, студент ІV курсу історичного факультету.

Вітаємо переможців конкурсу «Кращий студент-науковець УДПУ імені Павла Тичини»! Бажаємо успіхів та нових наукових здобутків!