Чергове засідання Ради молодих науковців університету

23 листопада 2021 року відбулося чергове засідання Ради молодих науковців Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. На засіданні обговорювалися питання, що стосувалися підготовки до звіту про наукову та науково-технічну діяльність молодих науковців. Також обговорили інноваційні шляхи співпраці Рад молодих науковців та представників Студентського наукового товариства на факультетах та інституті. Відповідно до листа про утворення Ради молодих вчених при Державному інституті сімейної та молодіжної політики на засіданні було обрано делегата із представників молодих науковців Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для участі в установчих зборах зі створення вищезазначеної Ради.

Шляхом відкритого голосування делегатом для участі в установчих зборах зі створення Ради молодих вчених при Державному інституті сімейної та молодіжної політики обрано кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Левченко Наталію Володимирівну.