Щодо подання претендентів та їх робіт на присудження Премії Верховної Ради України

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 року № 775-У «Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково- технічних розробок» (далі – Постанова) та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та наукових розробок (далі – Інструкція), затвердженою Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти (далі – Комітет) 12 березня 2008 року, просимо до 15 березня 2019 року подати до департаменту науково-технічного розвитку МОН претендентів та їх роботи на присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі – Премія).

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Щороку присуджується 20 Премій у розмірі 20 тис. гривень кожна.