Академія навичок

EIsSq3bzoZwВсеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» в рамках інноваційного проекту «Центр майбутнього: золотий кадровий резерв нації» реалізує освітній проект «Академія навичок».
«Академія навичок» поєднала в собі всі кращі досягнення популярних міжнародних освітніх ресурсів і проектів з пошуку та підбору персоналу, завдяки чому дозволить студентам України вирішити проблему працевлаштування після закінчення ВНЗ. Для роботодавців цей проект може стати ефективним інструментом добору кращих співробітників, а для молодих спеціалістів – ліфтом у майбутнє, який зробить роботу мрії реальністю.
У ході масштабних соціологічних досліджень були визначені найбільш актуальні для засвоєння навички. Вже сьогодні слухачам академії доступні перші курси:
Як визначити роботу мрії,
Ефективне працевлаштування,
Ораторське мистецтво,
Тайм-менеджмент (самоорганізація),
Нетворкінг.
Місія проекту – побудова сильного суспільства, заснованого на знаннях.
Мета подальшої реалізації проекту – продовження формування бази в кожному регіоні України. Проект повинен допомогти молоді отримати роботу, створити нові можливості для особистісного зростання, а також розкрити власний потенціал і перейти на новий рівень у своїй діяльності.
Додаткову інформацію можна отримати у координатора проекту Марії Богуслав (тел.: 063-045-64-76) або на офіційному веб-сайті «Академії навичок»: skillsacademy.com.ua