Літня школа в Болгарії “стипендії, гранти та стажування для громадян України в ЄС”

на сайтПроект, організований Інститутом міжнародної академічної та наукової співпраці, спрямований на перспективних молодих людей, що мають бажання поєднати активний морський відпочинок на одному із найвідоміших молодіжних курортів Обзор та здобуття нових знань та навиків для навчання та стажування за кордоном.
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА:
18 академічних годин передбачає наступні навчальні модулі:
• «Фінансування навчання та професійних стажувань за кордоном: міжнародні наукові фонди; стипендіальні та грантові програми; процедура аплікації»;
• «Стажування в міжнародних організаціях: можливості для українців; форми стажувань; волонтаріат».
• «Аспірантура в Україні та в ЄС: відмінності, сильні сторони та недоліки».
• «Очікування грантодавців від кандидатів: як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів; успішна співбесіда».
• «SWOT – аналіз кар’єри молодого науковця».

Детальну інформацію можна переглянути за посиланням: http://imans.com.ua/index/english/0-26