_DSC1257Третій рік поспіль мистецько-педагогічний факультет у рамках угоди спільної роботи з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (відділ змісту і організації педагогічної освіти) та Шевченківською спеціалізованою загальноосвітньою школою-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю проводить всеукраїнський науково-методичний семінар «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін».

Цьогорічний семінар з Міжнародною участю, який відбувся 14 травня цікавий не тільки науковими пошуками у галузі мистецької педагогіки (на пленарному засіданні виступили із змістовними доповідями Тименко В. П., доктор педагогічних наук, професор, учений секретар відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, заввідділом діагностики обдарованості Інституту обдарованої дитини АПН України; Терещенко Л. Д., директор Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради), а й «Мистецьким вернісажем» (виставка творчих робіт студентів мистецько-педагогічного факультету), «Майстер-класами» («Українські поетичні образи у вокальному мистецтві» старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ імені Павла Тичини Балдинюк Н. А.; «Чарівний світ гармоніки» викладача дитячої музичної школи міста Жашкова Черкаської області, керівника зразкового дитячого ансамблю гармоністів Жашківського районного Будинку культури, завідувача музею Української гармоніки, лауреата Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Івана Нечуя-Левицького Сухого І. І.), презентацією мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина – обдарована дитина». За результатами семінару був опублікований збірник матеріалів.

_DSC1271 _DSC1276 _DSC1288 _DSC1301