Проблеми інноваційного розвитку національної економіки

DSCN300321 травня 2015 року за ініціативи кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми інноваційного розвитку національної економіки». Організаторами конференції стали науковці кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки, Харківського інституту бізнесу і менеджменту, Міланського університету та Бакінського університету бізнесу (Азербайджан). У конференції взяли участь більше 100 учасників – науковці, аспіранти та студенти провідних зарубіжних та вітчизняних навчальних закладів.

Пленарне засідання конференції було відкрите вітальним словом проректора з науково-педагогічної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сокирської В. В., яка окреслила актуальність обраної теми конференції у сучасних умовах економічного розвитку. В ході пленарного засідання було заслухано доповіді доцента кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини М. В. Білошкурського, студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Товкис Анни та Зоірова Жасурбека та ін.

DSCN3024

Також в on-line режимі було представлено доповіді Тумара М. Б. − професора Харківського інституту бізнесу і менеджменту, провідного спеціаліста з економічної безпеки підприємств, та Трощенкова Сергія − аспіранта Міланського університету.

DSCN3068