Географія та екологія: наука і освіта

110–11 квітня відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) “Географія та екологія: наука і освіта”, присвячена (до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка та до 60-тої річниці утворення Черкаської області).

Співорганізаторами конференції виступили Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова та газета “Краєзнавство. Географія. Туризм”. Серед більш ніж 100 учасників наукового заходу були представники наукових шкіл з Бельгії, Болгарії, Польщі та Росії.

У ході конференції були обговорені дискусійні питання у межах трьох секцій: 1) Фундаментальні та прикладні дослідження в географії: досягнення, проблеми, перспективи; 2) Ландшафтно-екологічний моніторинг України 3) Активні форми і методи навчання географії та екології в закладах освіти. За результатами конференції було опубліковано однойменний збірник матеріалів.

4

З пізнавальною метою для гостей було організовано екскурсії дендрологічним парком «Софіївка» та «Золотою підковою Черкащини».