Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини взяв участь у IV Міжнародному Форумі «INNOVATION MARKET», який проводиться 5–7 листопада 2019 р. на території Міжнародного Виставкового Центру «II загальний всеукраїнський з’їзд учасників проєкту Центрів підтримки технологій та інновацій (ТІSС)», організований Національним офісом інтелектуальної власності 07 листопада 2019 року.

Заявки на організацію у своїх установах подало близько 65 претендентів.

Спікер: Величко Касим Рокайович – керівник Управління технологій, інновацій та маркетингу Національного офісу інтелектуальної власності, розповів про методику організації у своїх установах Центрів підтримки технологій та інновацій (ТІSС).

Захист учасниками інноваційних проєктів

Захист інноваційних проєктів командами школярів, учасниками МАН

Виставка команд навчальних та наукових закладів

Коля Богдан, студент 4 курсу факультету інженерно-педагогічної освіти, член команди інноваційного проєкту «Сонячний дистилятор води із лінзою Френеля».

Диплом за участь у Всеукраїнському конкурсі «Винахід року».