Книга – це скарб, який потрібно зберегти

8597115010 грудня була проведена обласна науково-практична конференція «Проблеми сучасної літературознавчої освіти студентської молоді», яка відбулася за сприяння завідувача кафедри української літератури та українознавства Наталії Петрівні Сивачук. Метою конференції було зацікавити молодь до Книги та Літератури.

85971171На конференції в урочистій атмосфері привітали переможців регіональної літературної премії імені Федора Мицика, якими цього року стали учасники університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана ‒ студентка 5 курсу Сніжана Шутко й школяр Віктор Зеленський. На конференції звучали виступи викладачів кафедри української літератури та українознавства, а також вчителів шкіл.  Завершився захід цікавими пропозиціями і дискусіями.