Участь в науково-практичному семінарі «Формування профілю наукового журналу в науковометричних базах даних SCOPUS, WEB OF SCIENCE»

631

13 грудня 2013 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся науково-практичний семінар «Формування профілю наукового журналу в науковометричних базах даних SCOPUS, WEB OF SCIENCE» для викладачів, докторантів, аспірантів та студентів, який проводила Світлана Миколаївна Лобода – доктор педагогічних наук, професор завідувач видавництва Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. У семінарі взяли участь представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – проректор з наукової роботи Олена Олександрівна Ярошинська та провідний фахівець редакційного відділу Вікторія Миколаївна Руденко. Участь в семінарі дала можливість отримали позитивний досвід щодо підготовки журналів університету до вступу в наукометричні бази даних Scopus та Web of Science.