Конкурс «Кращий молодий науковець УДПУ»

hРекторат та Рада молодих науковців УДПУ оголошують конкурс «Кращий молодий науковець Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 2015 року». Головною метою конкурсу є виявлення талановитої молоді та підтримка наукових досліджень молодих науковців УДПУ.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

1. «Кращий молодий вчений» – для молодих науковців, що мають науковий ступінь;
  2. «Кращий молодий дослідник» – для молодих науковців без наукового ступеня.

Термін подання документів на конкурс – до 1 квітня 2016 року.

Відзначення переможців відбудеться на урочистому засіданні Вченої ради УДПУ з нагоди Дня науки.

До участі в конкурсі допускаються молоді науковці УДПУ (віком до 35 років на момент проведення конкурсу), які плідно працюють за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки України.

Учасникам необхідно заповнити анкету (додаток 1) та рейтингову оцінку (додаток 2) і передати їх разом з копіями підтверджуючих документів заступникам деканів з наукової роботи на відповідних факультетах.

Докладна інформація про порядок і умови проведення конкурсу розміщена за наступним посиланням: завантажити