Завершився II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки»

Конкурс наукових роб1т

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» від  13.10.2015 р №1079 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини визначено базовим вищим навчальним закладом освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки».

Організатором конкурсу стала кафедра педагогіки та освітнього менеджменту.

17 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася підсумкова науково-практична конференція, у якій брали участь представники 15 вищих навчальних закладів з усієї України.

DSC_6404 DSC_6443 DSC_2215 DSC_2225 DSC_2259 DSC_2262 DSC_6248 DSC_6261 DSC_6273 DSC_6276 DSC_6281 DSC_6283 DSC_6289DSC_6398 DSC_6373 DSC_6376 DSC_6382 DSC_6386

Дипломами І ступеня нагороджено:

Кисель Вікторію Геннадіївну – студентку Східноєвропейського університету імені Лесі Українки (науковий керівник – Вітюк Валентина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент).

Рудік Катерину Андріївну студентку Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» (науковий керівник – Кулінка Юлія Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент).

Нерезенко Олену Миколаївну – студентку Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (науковий керівник  Ткаченко Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент).

Дипломами ІІ ступеня нагороджено:

Бородавко Марію Олексіївну – студентку Київського університету імені Бориса Грінченка (науковий керівник – Дубовик Світлана Григоріївна, кандидат педагогічних наук, доцент).

Душка Віталія Сергійовича – студента Хмельницького  національного університету (наукові керівники – Андрощук Ірина Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент; Андрощук Ігор Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент).

Єременко Анастасію Олександрівну студентку Херсонського державного університету (науковий керівник – Бутенко Наталія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент).

Гірну Вікторію Романівну студентку Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (наукові керівники – Доброскок Ірина Іванівна,

доктор педагогічних наук, професор; Клюй Любов Вікторівна, викладач).

Маслюченко Юлію Анатоліївну – студентку Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  (науковий керівник – Ткачук Лариса Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент).

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено:

Гаврилову Анастасію Володимирівну – студентку Національного університету цивільного захисту України (науковий керівникГоронескуль Маріанна Миколаївна, викладач).

Гайкову Алесю Володимирівну студентку Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (науковий керівник – Власенко Елеонора Анатоліївна, старший викладач).

Єфремову Юлію Олегівну студентку Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського (науковий керівник – Желан Алла Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент).

Ісупову Тетяну Сергіївну  студентку Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (наукові керівники – Садова Ірина Ігорівна, кандидат психологічних наук, доцент; Колток Леся Богданівна, кандидат педагогічних наук, доцент).

Кривохата Віктора Миколайовича – студента Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (науковий керівник – Дудник Наталка Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент).

Пономаренка Артема Олексійовича – студента Української інженерно-педагогічної академії (науковий керівник – Бачієва Лариса Олександрівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач).

Тиндиринду Каріну Олегівну – студентку Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (науковий керівник – Галузяк Василь Михайлович, кандидат психологічних наук, доцент).

Цехмістрову Юлію Вікторівну – студентку Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (науковий керівник – Некос Алла Наумівна, доктор географічних наук, професор).

Вітаємо переможців та їх наукових керівників, бажаємо подальших перемог на науковій ниві.

DSC_6437 DSC_6449   DSC_6433DSC_6428DSC_2237 DSC_6458