Літній семінар з болгарської мови, літератури та культури

flag_BG_UKRВідповідно до листа Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що згідно з ст. 7 Протоколу про співробітництво та обмін між Міністерством освіти та науки Республіки Болгарія та Міністерством освіти та науки України, МОН Болгарії виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури.

Семінар проводитиметься у Великотирновському університеті ім. Св. Кирила та Мефодія (2 місця) та Софійському університеті ім. Св. Климента Охридського (3 місця).

Болгарська сторона забезпечує учасників безкоштовним обслуговуванням, а саме: харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати до місця проведення курсів та у зворотному напрямку, а також медичне страхування – за рахунок учасників.

За детальною інформацією звертатись у відділ наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва до координатора міжнародного співробітництва університету – Сушкевич Ольги Валентинівни.
тел.(04744) 4-02-81;