Наш університет – володар Гран-прі на Сьомій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016»

1117–19 березня 2016 року відбулася головна подія в освітній галузі науки України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

У виставці взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії. Серед числа учасників був і наш університет.

На виставці презентувалися досягнення національної освіти в реформуванні галузі, досвід інтеграції до європейського освітнього простору. Упродовж трьох днів роботи заходу педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися практичним досвідом, ознайомитися з сучасними педагогічними та ІКТ технологіями.2

Серед чисельних навчальних закладів УДПУ імені Павла Тичини гідно презентував свої досягнення, проекти та перспективи, за що був удостоєний Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності» та відзначений дипломом за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір. Також делегація нашого університету повернулася з виставки з сертифікатом «За якість наукових публікацій» за показником рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.5

Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів, дала можливість обмінятися досвідом і думками між колегами та закласти фундамент для подальшої співпраці.