Практична психологія ХХІ ст.: проблеми та перспективи

_DSC650021-22 травня 2014 року на базі науково-дослідної лабораторії «Вдосконалення майстерності практичного психолога» факультету соціальної та психологічної освіти відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Практична психологія ХХІ ст.: проблеми та перспективи».  Тематичні напрямки роботи конференції:
1. Місце та роль психолога в сучасному освітньому просторі.
2. Сучасні проблеми психології навчання та виховання.
3. Актуальні проблеми психології особистості та індивідуальності.
4. Психологічні засади індивідуально-професійного розвитку майбутніх практичних психологів.
5. Психологічні проблеми експертизи і проектування освітнього середовища.

Співорганізаторами конференції стали: УДПУ імені Павла Тичини, Інститут психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК», Хмельницький національний університет.

Загалом, у Всеукраїнській науково-практичній конференції взяли участь науковці, викладачі та студенти більш, ніж з 20 ВНЗ України:

1. Університет менеджменту освіти НАПН України
  2. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
  3. Київський національний торговельно-економічний університет
  4. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
  5. Ужгородський національний університет
  6. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
  7. Житомирський державний університет імені Івана Франка
  8. Львівський державний університет внутрішніх справ
  9. Національний університет цивільного захисту України, м.Харків
  10. Одеський національний університет імені І.І.Мечникова
  11. Вінницький державний педагогічний університет імені М.Коцюбинського
  12. Державний вищий навчальний заклад “Криворізький національний університет”
  13. Національна академія Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького
  14. Краматорський економіко-гуманітарний інститут
  15. Національний університет оборони України імені Івана Черняхівського
  16. Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
  17. Донбаський державний педагогічний університет
  18. Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка
  19. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  20. Житомирський національний агроекологічний університет.

А також – практичні психологи загальноосвітніх закладів м. Умані, та колеги з Уманської психолого-медико-педагогічної консультації.

_DSC6521

Серед учасників конференції: 19 докторів психолого-педагогічних наук, 20 професорів, 56 кандидатів філософських, психологічних та педагогічних наук, більше, ніж 100 викладачів, аспірантів та студентів з усієї України. Той факт, що серед учасників конференції були представники Ужгорода, Львову, Тернополя, Києва, Одеси, Харкова, Кривого Рогу, Слов’янська, ще раз підтверджує, що Україна єдина, в різних сферах життя, в т.ч. і в науковій творчості.