Урочиста академія, присвячена Дню науки

_DSC575815 травня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася святкова Урочиста Академія, присвячена професійному святу – Дню науки. На святі були присутні досвідчені та молоді науковці, докторанти, аспіранти, студенти, представники  державних органів управління, керівництво міста та району.

Особливою подією стало вручення дипломів докторів наук, адже науковці університету провели рекордну кількість захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук. Рішенням Атестаційної колегії міністерства присуджено науковий ступінь доктора наук Священко Зінаїді Василівні, Авраменку Олегу Борисовичу.

Вручили атестат доцента Демченко Тетяні Анатолівні, Балановському Ярославу Михайловичу, Галушко Сергію Миколайовичу, Побірченко Олені Михайлівні, Малишевській Ірині Анатолівні.

Привітали та вручили диплом кандидата наук Гончар Галині Іванівні, Удовенко Ірині Олександрівні, Козинській Ірині Петрівні, Калабській Вірі Степанівні, Максютову Андрію Олексійовичу.

_DSC5760

Університетська наука УДПУ постійно нарощує свій потенціал, активно реалізуючи пріоритетні наукові напрями, створюючи нові наукові школи. Щорічно наукові здобутки університету отримують державне та міжнародне визнання, підтверджуючи, що місце Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини серед кращих вищих педагогічних навчальних закладів – цілком закономірне.