Щиро вітаємо з професійним святом – Днем науки!

prazdniki_den_nauki

Шановні науковці!

День науки – це свято творчих, працьовитих людей, діяльність яких є символом духовної свободи та особистісного розвитку. Відзначаючи День науки, ми вкотре віддаємо належну шану людям, чиїми досягненнями та інтелектом пишається наша держава.

Наука сьогодні стала головною продуктивною силою, що веде світову спільноту до вершин прогресу. Ми по праву пишаємося своїми земляками – вченими і викладачами університету.

Це свято органічно увійшло в наше університетське життя, стало днем шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці. Без наукового працівника, педагога держава не має майбутнього. Їх наполеглива праця  множить здобутки у світову скарбницю знань.

Ваші знання і досвід, пошук нового і любов до підростаючого покоління є тим підґрунтям, завдяки якому живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь.

Бажаємо вам нових творчих пошуків і знахідок, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на вашому нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху!

Нехай творче натхнення та вдача не полишають вас на шляху новаторства, а наукові досягнення слугують на благо України!