Відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології»

24 квітня на базі факультету професійної та технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології». Талановиті та ерудовані студенти двадцяти факультетів вищих навчальних закладів України та восьми педагогічних коледжів мають змогу продемонструвати свої теоретичні знання та практичні навички з профільних дисциплін.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулись: проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва проф. Владилена Сокирська, голова Всеукраїнської Асоціації наукових і практичних працівників технологічної освіти проф. Олександр Коберник, а також голова журі проф. Євгеній Кулик.

З програмою проведення олімпіади учасників ознайомив декан факультету професійної та технологічної освіти проф. Станіслав Ткачук.

Учасникам Олімпіади бажаємо успіхів, поглиблення знань, розвитку професійних компетенцій, творчих сил та наснаги. Нехай ваші перемоги надихають на нові здобутки, звершення і вдачу та допоможе у професійній діяльності.